Lipski: własne pojazdy egzaminacyjne zdają egzamin

Nauka jazdy Lipski z Puław udostępnia na egzaminy własne pojazdy egzaminacyjne. Kursanci tej szkoły mogą zdawać i uczyć się z wykorzystaniem nowych VW Up.

Jak przyznał właściciel nauki jazdy nowe samochody nie tylko zdają egzaminy, ale i są… bardzo pożądane przez kursantów. Te małe i zwinne samochodziki sprawiają, że wykonywanie parkowania, zawracania czy zaliczenie placu staje się nie tylko łatwe co… przyjemne.

Zdawalność egzaminu na prawo jazdy zdecydowanie rośnie jeśli odbywa się on z wykorzystaniem pojazdu na którym realizowane było szkolenie.  A co, jeśli pojazd szkoleniowy jest jednym z najmniejszych dopuszczalnych do egzaminowania? No właśnie. Wybór Lipskiego padł na VW UP. To najmniejszy z możliwych samochodów szkoleniowo – egzaminacyjnych. Ma on zaledwie 3,54 m długości, co plasuje go w czołówce najkrótszych, dopuszczonych do egzaminowania pojazdów nauki jazdy w zakresie kategorii B prawa jazdy.  Zdawalność Lipskiego więc rośnie – bilans wczorajszego dnia egzaminowania 6 egzaminów zaliczonych na 7 przystępujących.

Lipski z najwyższą zdawalnością w Puławach

Nowe pojazdy, nowa platforma learningowa

Nowe pojazdy szkoleniowo-egzaminacyjne to nie wszystko. W tym roku Lipski swoją flotę pojazdów szkoleniowych powiększył o nowego DAF-a z przyczepą-identycznego jak na egzaminie w Lublinie. Sama szkoła przeszła gruntowny rembranding a szkolenie teoretyczne odbywa się z wykorzystaniem najpopularniejszej wśród kursantów platformy zdamyto.com.  A to wszystko zmiany tylko z tego roku.

Lipski współorganizatorem największych warsztatów instruktorskich w Polsce